Zdravé přestávky

Jaro se konečně ukázalo v celé své zelené kráse a nabídlo příjemné teploty s bonusem slunečních paprsků. Naše děti tak mohou trávit velké přestávky na školním dvoře v náruči čerstvého vzduchu a protáhnout svá těla, krčící se během vyučování v zákrytu lavic, zdravým pohybem.

Půl desátá je teď metou, kdy většina dětí spěchá, aby si rychle připravila na další hodinu, a se svačinou v ruce vybíhá ven na dvůr. Někteří si jen tak užívají povídání s kamarády a konzumaci dobrot, které jim maminky nebo tatínkové připravili, ostatní si hrají s míči, švihadly, frisbee nebo gumami na skákání.

Vzduch, pohyb a pohoda jsou tři pozitiva, která snad zpestří dětem školní den a dají jim sílu a energii do dalších hodin vyučovacích procesu.

Datum vložení: 24. 5. 2023 21:17
Datum poslední aktualizace: 25. 5. 2023 21:20